Życzenia Wielkanocne

04-04-2023
Wielkanoc 2023. Życzenia Rektor Politechniki Białostockiej

Studentom, Doktorantom, Uczniom Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego Politechniki Białostockiej, Pracownikom, Absolwentom oraz wszystkim Przyjaciołom Politechniki Białostockiej składam serdeczne życzenia zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych!

Wielkanoc to szczególna okazja, by odnaleźć w sobie pokłady wiary, nadziei oraz wiosennego optymizmu. To również czas, w którym możemy dzielić się dobrem i pozwolić sobie na chwilę refleksji.

Życzę Państwu Świąt wypełnionych spotkaniami w gronie najbliższych. Cieszmy się swoją obecnością i wspierajmy nawzajem. Doceńmy ludzi, którzy dodają nam sił do podejmowania kolejnych wyzwań. Bądźmy także inspiracją dla innych. Wraz z odradzającą się przyrodą odnajdźmy w sobie nowe pokłady energii, by jak do tej pory, nawet najmniejszymi gestami, czynić nasz świat lepszym.

Wszystkim Państwu życzę pięknych i radosnych Świąt.

dr hab. inż. Marta Kosior-Kazberuk, prof. PB

Rektor Politechniki Białostockiej