Godziny rektorskie 6 i 13 kwietnia 2023 roku

04-04-2023
godziny rektorskie

Zarządzeniem nr 41/2023 Rektor Politechniki Białostockiej ustaliła 6 kwietnia 2023 r. (czwartek) od godziny 12.00 godziny wolne od zajęć dydaktycznych dla studentów i doktorantów (w tym uczestników studiów doktoranckich) Politechniki Białostockiej.

Zarządzeniem nr 42/2023 Rektor Politechniki Białostockiej ustaliła 13 kwietnia 2023 r. (czwartek) od godziny 12.00 godziny wolne od zajęć dydaktycznych dla studentów i doktorantów (w tym uczestników studiów doktoranckich) Politechniki Białostockiej.

Zarządzenie nr 41       Zarządzenie nr 42

Przerwa świąteczna w okresie Wielkanocy w semestrze letnim roku akademickiego 2022/2023 obejmie dni od 7 kwietnia do 11 kwietnia.

Kolejne dni wolne z okazji Świąt Wielkanocnych obchodzonych przez wiernych obrządków wschodnich to okres od 14 kwietnia do 18 kwietnia.