PB Dostępna – szkolenia online dla pracowników uczelni

09-03-2023
Grafika ogłoszenia o szkoleniach w projekcie PB Dostepna
W 2023 roku, w ramach projektu „PB Dostępna” zostaną przeprowadzone bezpłatne szkolenia dla pracowników Politechniki Białostockiej. Do udziału w nich zapraszamy wszystkich chętnych. Szkolenia zwiększą nasze kompetencje w zakresie dostępności!

Zajęcia będą przeprowadzane w formie online, a ich uczestnicy otrzymają stosowne zaświadczenia.
Rejestracja na szkolenia odbywa się przez formularze zgłoszeniowe na stronie projektu pb-dostepna/rekrutacja-na-szkolenia

TEMATYKA I TERMINY SZKOLEŃ W MARCU/KWIETNIU 2023 ROKU:
  • Dostępność cyfrowa 1 grupa, 16 godzin szkoleniowych, 23-24.03.

Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy rekrutacja-na-szkolenia/dostepnosc-cyfrowa

Sugerowana grupa odbiorców: działający w jednostkach informatycy i redaktorzy serwisów

• Tworzenie dostępnych dokumentów – 2 grupy, po 16 godzin szkoleniowych, 1 grupa 30-31.03., 2 grupa 20-21.04.

Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy rekrutacja-na-szkolenia/tworzenie-dostepnych-dokumentow
Sugerowana grupa: pracownicy odpowiedzialni za przygotowywanie i publikowanie dokumentów w jednostkach

• Tworzenie informacji i instrukcji w języku prostym – 2 grupy, po 8 godzin, 1 grupa 6.04., 2 grupa 27.04.

Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy rekrutacja-na-szkolenia/tworzenie-informacji-i-instrukcji-w-jezyku-prostym
Sugerowana grupa: pracownicy odpowiedzialni za  przygotowywanie i publikowanie informacji w jednostkach

• Tworzenie dostępnych materiałów dydaktycznych – 2 grupy, po 8 godzin, 1 grupa 25.04., 2 grupa 28.04.

Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy rekrutacja-na-szkolenia/tworzenie-dostepnych-materialow-dydaktycznych
Sugerowana grupa: nauczyciele akademiccy.

Szczegółowe informacje o szkoleniach wraz w formularzami zgłoszeniowymi znajdują się na stronie pbdostepna/rekrutacja-na-szkolenia