Fundusze europejskie – nowa perspektywa – nowe możliwości. Spotkanie informacyjne

02-03-2023
6 marca 2023 roku zapraszamy na spotkanie z przedstawicielami Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości dotyczące możliwości pozyskiwania funduszy europejskich przez pracowników Politechniki Białostockiej, studentów, startupów, przedsiębiorców.

Spotkanie w auli 030 na Wydziale Elektrycznym Politechniki Białostockiej będzie podzielone na dwie części tematyczne:

godz.11.30 – 12.00

Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki,  Fundusze Europejskie dla Polski Wschodniej, Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 – nowa perspektywa – nowe możliwości

Spotkanie z udziałem pracowników PB, studentów, przedsiębiorców.

Aula 030 Wydział Elektryczny PB ul. Wiejska 45D

Prezentację poprowadzi Ilona Rudka, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości