Życzenia Rektor Politechniki Białostockiej wiernym Kościołów wschodnich

04-01-2023
Kobieta w anturażu świątecznym

Niech nadchodzące Święta Bożego Narodzenia wypełni spokój i radość w gronie najbliższych.

Tego serdecznie życzę Studentom, Uczniom ALO PB, Pracownikom, Absolwentom

oraz Przyjaciołom Politechniki Białostockiej – wyznawcom Kościołów wschodnich.

Niech Nowy Rok przyniesie pomyślność i siłę do spełniania nawet najśmielszych planów.

dr hab. inż. Marta Kosior-Kazberuk, prof. PB

Rektor Politechniki Białostockiej