Wspólnie pomóżmy Ukrainie! / Допоможемо Україні разом!

21-11-2022
Wspieramy Ukrainę w okresie zimowym
Zachęcamy do dołączenia się do zbiórki ubrań i produktów potrzebnych mieszkańcom Ukrainy w okresie zimowym.

W związku z prośbą ze strony naszej studentki pochodzącej ze Lwowa, która jako wolontariuszka współpracuje z Security Service of Ukraine (ukraińska służba specjalna podległa Prezydentowi Ukrainy, kontrolowana przez Radę Najwyższą Ukrainy), rozpoczynamy zbiórkę produktów, których brakuje na Ukrainie, a które niezbędne są by przetrwać w trudnym okresie zimowym.

Zbiórka rozpoczyna się 15 listopada i potrwa do 9 grudnia 2022r.

Osoby mogące pomóc prosimy o przekazywanie poniżej wymienionych rzeczy do Biura ds. Współpracy Międzynarodowej PB, pokój 1C, w godz. 9.00-15.00:

• ciepłe ubrania (kurtki, rękawiczki, czapki, szaliki, bielizna termiczna, buty tylko dziecięce)
  • latarki
  • czołówki
  • świece
  • lampy na baterie
  • koce
  • śpiwory
  • koce termiczne
  • termosy
  • ogrzewacze do rąk

Zebrane produkty zostaną przewiezione na granicę z Ukrainą, skąd będą odebrane przez wolontariuszy i przekazane potrzebującym.

Z góry serdecznie dziękujemy za Państwa pomoc.

🇺🇦

Закликаємо вас долучитися до збору одягу та товарів, необхідних мешканцям України взимку.

На прохання нашого студента зі Львова, який волонтерить у Службі безпеки України (Українська спецслужба, підпорядкована Президенту України, підконтрольна Верховній Раді України), ми починаємо збирати продукти, яких немає в Україні та які необхідні, щоб пережити сувору зиму.

Збір стартує 15 листопада і триватиме до 9 грудня 2022 року.

Хто може допомогти, просимо передавати нижченаведені речі до Управління міжнародного співробітництва ПБ, к. 1С, тел.  9.00-15.00:

•  теплий одяг (куртки, рукавички, шапки, шарфи, термобілизна, взуття тільки дитяче)
  •  ліхтарики
  • налобні ліхтарі
  •  свічки
  •  акумуляторні лампи
  •  ковдри
  •  спальні мішки
  •  термоковдри
  •  термоси
  •  грілки для рук

Зібрані продукти будуть транспортуватися до кордону з Україною, звідки їх збиратимуть волонтери та передадуть нужденним.

Заздалегідь дякуємо за допомогу.