Życzenia Wielkanocne

05-04-2022
Życzenia wielkanocne Rektor Politechniki Białostockiej

Studenci, Doktoranci, Pracownicy i Absolwenci Politechniki Białostockiej oraz uczniowie Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego i wszyscy sympatycy naszej Uczelni

Każda Wielkanoc to szczególna okazja, by odnaleźć w sobie pokłady nadziei i wiosennego optymizmu. To również czas, w którym możemy dzielić się dobrem z bliskimi, ale też z zupełnie obcymi jeszcze nie tak dawno ludźmi.

Życzę Państwu, by wraz z odradzającą się przyrodą, odnaleźli w sobie nowe pokłady energii, by jak do tej pory, nawet najmniejszymi gestami, czynić nasz świat lepszym.

Życzę, byśmy w te dni, spędzone w gronie najbliższych, czy starych i nowych przyjaciół, poczuli świąteczny nastrój, dzieląc się wiarą w spokojne, bezpieczne jutro.

Wszystkim Państwu życzę pięknych, pogodnych Świąt.

dr hab. inż. Marta Kosior-Kazberuk, prof. PB

Rektor Politechniki Białostockiej