Dobrowolne szczepienia przeciw COVID-19

10-05-2021
grafika ilustracyjna: na obrazie wirusa napis Szczepiania przeciw COVID-19
Pracownicy i Studenci Politechniki Białostockiej mogą zapisać się na listę rezerwową do dobrowolnego szczepienia przeciw COVID-19. Aktualna akcja zapisów dotyczy szczepień, które będą odbywały się w najbliższych dniach i została uruchomiona w związku z apelem Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku.

Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie: pb.edu.pl/formularz-covid

Zapisy zostaną zamknięte 13 maja 2021 r., o godzinie 10:00.

Lista chętnych zostanie przekazana Uniwersyteckiemu Szpitalowi Klinicznemu, który odpowiada za organizację szczepień. USK będzie powiadamiać o dostępności dawek szczepionki i terminie szczepienia.

Politechnika Białostocka nie będzie posiadała i udzielała żadnych informacji w tym zakresie.

Aktualna akcja zapisów dotyczy szczepień, które będą odbywały się w najbliższych dniach.