Ankiety oceniające zdalne nauczanie

03-06-2020
Ankieta PB

Pozwolą zweryfikować proces kształcenia zdalnego realizowanego w Politechnice Białostockiej w ostatnim semestrze, dowiedzieć się, jakie metody nauczania były najczęściej stosowane na zajęciach, poznać zdanie studentów i nauczycieli. Zachęcamy do wypełnienia ankiety oceniającej nauczanie zdalne.

Inicjatorką przeprowadzenia badania zbierającego opinie nt. nauczania na odległość jest Prorektor ds. Kształcenia PB prof. dr hab. inż. Iwona Skoczko.

Zachęcając studentów i nauczycieli do wypełnienia ankiet, zauważa: Ostatni semestr roku akademickiego 2019/2020 był trudny dla nas wszystkich, a proces uczenia się zdalnego – nowy, czasochłonny, a przede wszystkim budzący wiele emocji i niepokoju. Zdajemy sobie sprawę, że wiele kwestii wymaga jeszcze dopracowania i wyjaśnienia, dlatego przygotowaliśmy ankietę, dzięki której będziemy – miejmy nadzieję – lepiej przygotowani, jeżeli przyjdzie zmierzyć się nam ponownie z potrzebą nauczania zdalnego.

Gorąco zachęcamy studentów i nauczycieli do udziału w badaniu.

Ankieta dla studentów PB oceniająca nauczanie zdalne

Ankieta dla nauczycieli PB oceniająca nauczanie zdalne