Pierwsza studniówka uczniów LO PB

21-01-2019

Historyczna studniówka już za uczniami Liceum Ogólnokształcącego Politechniki Białostockiej. Było to pierwsze takie wydarzenie w życiu szkoły, która funkcjonuje od 2016 roku.

Studniówka odbyła się w niedzielę, 20 stycznia 2019 roku. Zebranych gości powitali rektor Politechniki Białostockiej prof. Lech Dzienis i dyrektor liceum mgr Józef Klim, który zaprosił wszystkich do zatańczenia tradycyjnego poloneza. Korzystając z okazji uczniowie podziękowali za wsparcie nauczycielom i pracownikom LO PB.

Liceum Ogólnokształcące Politechniki Białostockiej to bezpłatna szkoła niepubliczna na prawach szkoły publicznej. Funkcjonuje w strukturach uczelni. Stawia na nauczanie w rozszerzonym zakresie matematyki, fizyki, chemii i informatyki oraz języka angielskiego. Obecnie w czterech klasach LO PB uczy się 102 uczniów.

Zdjęcia Jakuba Tomasza Gwiazdowskiego.

QR kod RODO
Więcej: pb.edu.pl/rodo