International Training Week na Politechnice Białostockiej

11-05-2018
trzech obcokrajowców, którzy odwiedzili PB

45 przedstawicieli 24 uczelni z 21 krajów odwiedza Politechnikę Białostocką podczas International Training Week w dniach 14-18 maja.

Spotkanie dla uczelni partnerskich w Programie Erasmus+ już po raz czwarty zorganizuje Biuro ds. Współpracy Międzynarodowej. Wśród uczestników International Training Week są m.in. dziekani wydziałów i dyrektorzy biur współpracy międzynarodowej z 24 ośrodków akademickich z całego świata. Nasi goście mają okazję poznać Politechnikę Białostocką, uczestniczyć w warsztatach dotyczących umiędzynarodowienia, a także poprowadzić zajęcia dla naszych studentów.

17 i 18 maja o godzinie 9:00 w auli 12B (Budynek Rektoratu) nasi goście przedstawią prezentacje o swoich uczelniach. Na to spotkanie zapraszamy wszystkich zainteresowanych, a szczególnie prodziekanów ds. promocji i współpracy wydziałów PB, koordynatorów programu Erasmus+ oraz pełnomocników dziekanów ds. kształcenia w językach obcych. Będzie szansa na lepsze poznanie i nawiązanie współpracy z partnerskimi uczelniami z Albanii, Algierii, Argentyny, Armenii, Bhutanu, Kolumbii, Ekwadoru, Gwatemali, Indonezji, Kazachstanu, Kirgistanu, Malezji, Meksyku, Paragwaju, Peru, Rosji, Serbii, Tajwanu, Ukrainy, Urugwaju oraz Wietnamu.

W tym roku akademickim na Politechnice Białostockiej kształci się w sumie ok. 660 studentów z zagranicy (w ramach programu Erasmus oraz na pełnym toku studiów).

Zapraszamy serdecznie.