Egzamin ósmoklasisty z ALO PB

19-08-2024

Egzamin ósmoklasisty z ALO PB

Czy egzamin ósmoklasisty może prosty i przyjemny? Jak najbardziej! Z pomocą nauczycieli Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego Politechniki Białostockiej przyszli uczniowie szkoły średniej posiądą wiedzę, która będzie ich przepustką do dalszej edukacji.

To już 3. edycja kursu, który cieszy się ogromną popularnością wśród uczniów. Wielu spośród uczestników kursu uczy się obecnie w liceum, które ma swoją siedzibę w Politechnice Białostockiej.

– Liceum Ogólnokształcące PB słynie z wysokiego poziomu nauczania i świetnych wyników egzaminów maturalnych. Wiadomo również, że próg przyjęcia do naszej szkoły jest dość wysoki, a o jedno miejsce stara się kilku kandydatów. Ważnym czynnikiem jest wynik z egzaminu ósmoklasisty. Odpowiedzieliśmy na sugestie i prośby rodziców, aby rzetelnie przygotować ich pociechy do pierwszego w życiu egzaminu. W efekcie powstały kursy przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty prowadzone przez naszych doświadczonych nauczycieli. Dwie edycje pokazały, że uczestnicy kursów znacząco podnieśli swoje umiejętności, zgłębili wiedzę. W trakcie kursu piszą egzamin próbny na wejście i na wyjście. W wynikach końcowych widać wyraźny progres. Wielu uczestników zostało uczniami ALO PB. Kursy są też okazją do zapoznania się ze szkołą i jej kadrą – mówi Paweł Malinowski, Wicedyrektor Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego Politechniki Białostockiej.

• Jeden kurs obejmuje 40 godzin lekcyjnych zajęć z wybranego przedmiotu (20 spotkań po 2h lekcyjne). To praktyczna wiedza, podana w przystępnej formie.
  • Kursy startują w październiku, a kończą się w kwietniu.
  • Każdy kursant oprócz rzetelnego przygotowania do egzaminu otrzymuje certyfikat uczestnictwa.
  • Cena 1200 zł za 40 godz. (wybrany przedmiot). Istnieje możliwość rozłożenia na raty!
  • Zapisy i informacje – sekretariat ALO PB: alopb@pb.edu.pl / 85 746 71 31

Kursy odbywają się w następujące soboty:

• 5, 12, 19, 26 października
  • 9, 16, 23, 30 listopada
  • 7, 14 grudnia
  • 11, 18 stycznia
  • 15, 22 lutego
  • 8, 15, 22, 29 marca
  • 5, 12 kwietnia

Zajęcia z matematyki odbywają się w godzinach 9:00-10:30, z języka angielskiego w godzinach 10:45-12:15, a z języka polskiego w godzinach 12:30-14:00.

Polecamy!

pm