The Beauty Of The Unnoticed Microcosm

06-04-2022
Uczniowie ALOPB
Inż. Marek Sztabkowski, student ostatniego roku biotechnologii Wydziału Budownictwa i Nauk o Środowisku, przeprowadził nietypową lekcję języka angielskiego w klasie 3A oraz 3B ALOPB.

Uczniowie dowiedzieli się w jaki sposób oczyszcza się wodę za pomocą mikroorganizmów. Podczas zajęć młodzież oglądała zachowanie tych mikroorganizmów widocznych jedynie pod mikroskopem. Poszerzyła dzięki temu znajomość słownictwa o terminologię z zakresu prezentowanego tematu.

Ponadto uczniowie zapoznali się z kierunkiem biotechnologia na PB i ciekawymi aspektami pracy badawczej.

• Pan Marek Sztabkowski jest uczestnikiem Pilotażowego Programu Tutoringu PB
  • Opieka dydaktyczna i organizacja: mgr Urszula Sochoń-Okruszko, SJO PB
  • Koordynacja ALOPB: mgr Ewelina Jaworowska

Serdecznie dziękujemy za współpracę i owocną wiedzę.

ej, pd