Jesteśmy EKOczynni

03-09-2021
Nagrody dotarły! Szkoła otrzymała 10000 zł, opiekun zespołu 3000 zł, a nasi EKOuczniowie nagrody rzeczowe o łącznej wartości 2700 zł (między innymi: bagażnik rowerowy, nieprzemakalna torba, bidon z filtrem wody, hamak, ładowarka solarna, zgniatarka do butelek, słuchawki, domek dla ptaków, doniczka z nasionami).

Sandra Mordasewicz, Sergiusz Jakuszewicz i Mateusz Kraśnicki zajęli drugie miejsce w konkursie EKOczynni organizowanym przez PGNiG w kategorii projekty realizowane.

Konkurs polegał na przedstawieniu realizowanego działania proekologicznego w formie prezentacji zawierającej filmy i grafiki. Oczywiście pokazaliśmy nasz flagowy projekt EV-WOZDUCH 1.

Patronat Honorowy:

• Ministerstwo Edukacji i Nauki