Szkolna Liga MiniSumo – półmetek

21-01-2020

Ferie feriami, a rywalizacja robotów w naszej szkole trwa. Po raz kolejny osiem robotów zdobyło punkty w klasyfikacji ogólnej. Czwarty turniej SL MiniSumo wygrał robot Heisenberg skonstruowany przez Kacpra Zaleskiego (LO PB).

Drugie miejsce zajął Młody G. (Mikołaj Prokopiuk – 3LO).

Trzeci był nowy robot Kacpra Sokoła (LO PB) o nazwie Alfa.

Do rozegrania zostały jeszcze cztery turnieje i jak wskazuje tabela każdy robot ma szansę znaleźć się na podium. Zwłaszcza walka o trzecie miejsce zapowiada się ciekawie, każdy punkcik może mieć znaczenie.

Połowa pierwszej edycji SL Minisumo za nami, pora więc na trochę statystyki:

Ilość rozegranych turniejów: 4

Ilość zgłoszonych robotów: 22