Dwa projekty naszych uczniów wśród 20 najlepszych w Polsce wg wydawnictwa Nowa Era

16-01-2020

Konkurs „Projektanci Edukacji” jest organizowany od 10 lat przez wydawnictwo Nowa Era. Jury konkursu nagradza po 20 najciekawszych projektów w trzech kategoriach wiekowych. W tym roku zgłoszono 887 projektów, z czego 214 w kategorii szkoła ponadpodstawowa. Dwa projekty realizowanie przez naszych uczniów znalazły się w gronie laureatów.

Pierwszy projekt to edukacyjna wersja mini-łazika, w którego budowę zaangażowali się Jan Dobkowski (3A), Kacper Sokół (3B) i Michał Sawicki (2B). Drugim nagrodzonym projektem jest robot wspomagający nauczanie języka angielskiego, budowany przez pierwszoklasistki z klasy D: Alicję Choszczyk, Patrycję Kolosę i Katarzynę Wilczewską.

Zwycięskie projekty otrzymają granty w wysokości 1000zł i półroczną prenumeratę czasopisma edukacyjnego Focus, a nasza szkoła po raz trzeci z rzędu zostanie wpisana na Mapę Dobrze Zaprojektowanej Edukacji.

Więcej o konkursie i pełna lista laureatów:

https://projektanciedukacji.pl/konkurs/aktualnosci/rozstrzygniecie-i-etapu-konkursu

 

 


× W ramach naszego serwisu www stosujemy pliki cookies zapisywane na urządzeniu użytkownika w celu dostosowania zachowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkownika oraz w celach statystycznych.
Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.
Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.