Pysznie i pomocnie!

09-12-2019

Kochani! Kolejny kiermasz ciast za nami! Jesteście fantastyczni! Super! Gratulacje! Zebraliśmy 1358,90 zł. Pragnę bardzo serdecznie podziękować naszym wolontariuszom, którzy na ten kiermasz przygotowali 30 przepysznych „ciast”. Wielkie podziękowania należą się wszystkim Państwu, którzy zaszczyciliście nas odwiedzając Kiermasz, okazując swoją hojność i wsparcie. Zebrane pieniądze przekażemy na Fundację „Pomóż Im” Białostockie Hospicjum dla Dzieci

Możemy być dumni, ze mamy taką wspaniałą i wrażliwą młodzież oraz życzliwych, otwartych i wspierających nauczycieli, pracowników Liceum i Politechniki Białostockiej oraz studentów. Wasze zaangażowanie i determinacja zakończyły się wspaniałym sukcesem. Dziękuję z całego serca! A z okazji dzisiejszego Międzynarodowego Dnia Wolontariusza życzę dużo zdrowia, samych sukcesów w życiu osobistym i zawodowym oraz wytrwałości, zaangażowania i mnóstwo chęci do pomagania.

Opiekun SzKW – H. Sajewicz