XVIII Podlaski Festiwal Nauki i Sztuki

Podlaski Festiwal Nauki i Sztuki to największa, cykliczna impreza w Polsce północno-wschodniej, która w sposób przystępny i ciekawy zachęca do poznawania nauk ścisłych, technicznych, medycznych, przyrodniczych, humanistycznych i społecznych, a także upowszechnia tematykę i osiągnięcia uczelni białostockich, łomżyńskich i suwalskich.

XVIII Podlaski Festiwal Nauki i Sztuki na Politechnice Białostockiej.

Studium Języków Obcych proponuje szereg ciekawych wydarzeń:

10:00-12:00 – „Co słyszą twoje oczy?” – doświadczenie, mgr Michał Citko

12:00-13:00 – „Lekcja języka polskiego jako obcego na poziomie B1”, mgr Dorota Szuper-Jakubiuk

12:00-12:15 – „Konkurs fotograficzno-językowy Photograph your English” – wręczenie nagród, mgr Liliana Sienkiewicz

13:00-14:00 – „Technical Writing  for Engineers: What? Why? How?” – warsztat, mgr Monika Śleszyńska

14:00-15:00 – „Gra Terraformacja Marsa” – warsztat, mgr Aniela Staszewska i mgr Joanna Nazarko

14:00-15:00 – „Gra Scrabble Towers” – warsztat, mgr Beata Falkowska

Działania SJO w ramach Festiwalu koordynuje dr Małgorzata Ciereszko.

Zarejestruj się.

Wstęp na wszystkie imprezy zaplanowane przez Politechnikę Białostocką w ramach XVIII Podlaskiego Festiwalu Nauki i Sztuki jest bezpłatny.

Data publikacji: 15.04.2022