Studium Języków Obcych
Rozkłady pracowników SJO
mgr Halina Bramska wykładowca języka angielskiego |
Kontakt: h.bramska [at] pb.edu.pl Studium Języków Obcych – CNK, pokój P2/09 |
|||||||
Godziny | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Godziny | Sobota | Niedziela |
8:30 – 10.00 | G II P2/17 | A II P2/17 | A IV P2/17 | 8:00 – 9:30 | ZiIP 2 103 KF | |||
10:15 – 11:45 | G IV P2/17 | AWN II P2/17 | AWN II P2/17 Konsultacje 11.45-12.15 |
9:50 – 11:20 | Konsultacje 9.45-11.15 MS TEAMS | |||
12:15 – 13:45 | Konsultacje do 13.00 | Konsultacje do 13.00 | 2 IB P2/17 | 11:40 – 13:10 | ||||
14:15 – 15:45 | 13:30 – 15:00 | |||||||
16:00 – 17:30 | 15:10 – 16:40 | |||||||
17:40 – 19:10 | 16:45 – 17:30 |
dr Małgorzata Ciereszko wykładowca języka angielskiego |
Kontakt: m.ciereszko [at] pb.edu.pl Studium Języków Obcych – CNK, pokój P2/08 |
|||||||
Godziny | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Godziny | Sobota | Niedziela |
8:30 – 10.00 | Konsultacje 7:45-8:30 2/14 AK2 2/14 |
Konsultacje 7:45-8:30 2/14 2AK+2IRS 2/14 |
Konsultacje 7:45-8:30 2/14 B2 2/14 |
Konsultacje 7:45-8:30 2/14 A4 2/14 |
8:00 – 9:30 | 2LESP 2/14 | ||
10:15 – 11:45 | LESP 4 2/14 | IRS4+EC4 2/14 | MS2 2/18 | ZiIU4 2/14 | 9:50 – 11:20 | LESP4 2/14 | ||
12:15 – 13:45 | AK4 2/14 | LESP2 2/14 | BT2+IŚ2 2/14 | 11:40 – 13:10 | Konsultacje 11:20-13:50 | |||
14:15 – 15:45 | 13:30 – 15:00 | |||||||
16:00 – 17:30 | 15:10 – 16:40 | |||||||
17:40 – 19:10 | 16:45 – 17:30 |
mgr Sylwia Dobkowska wykładowca języka angielskiego |
Kontakt: s.dobkowska [at] pb.edu.pl Studium Języków Obcych – CNK, pokój P2/04 |
|||||||
Godziny | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Godziny | Sobota | Niedziela |
8:30 – 10.00 | 8:00-11:30 ALO | 8:00-11:20 ALO | B4 2/20 | 8:00-9:35 ALO | 8:00 – 9:30 | Konsultacje 7:30-8:00 E2 2/18 |
||
10:15 – 11:45 | Konsultacje 11:30-12:15 | 11:40-14:45 ALO | Konsultacje 11:30-12:00 | I6 2/20 | Konsultacje 9:45-10:15 ZFiR2 2/18 |
9:50 – 11:20 | Konsultacje 9:30-9:50 E4 2/18 |
|
12:15 – 13:45 | GP4 2/17 | 12:00-13:30 I2 2/17 | MSM4 2/20 | Konsultacje 11:45-12:15 BT2 2/18 |
11:40 – 13:10 | Konsultacje 11:20-11:40 E6 2/18 |
||
14:15 – 15:45 | Z4 2/17 | Konsultacje 13:45-14:30 | 13:30 – 15:00 | Konsultacje 13:10-13:30 | ||||
16:00 – 17:30 | 15:10 – 16:40 | |||||||
17:40 – 19:10 | 16:45 – 17:30 |
mgr Beata Falkowska wykładowca języka angielskiego |
Kontakt: beata.falkowska [at] pb.edu.pl Studium Języków Obcych – CNK, pokój P2/05 |
|||||||
Godziny | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Godziny | Sobota | Niedziela |
8:30 – 10.00 | 2 I P2/16 |
2 IŚ P1/02 |
L 4 P1/02 |
A 4 P2/20 |
8:00 – 9:30 | L 2 101 KB 9.30-9.50 Konsultacje |
||
10:15 – 11:45 | AiR 2 P2/16 |
Z 6 P1/02 |
I 4 P1/02 |
IŚ 4 P2/20 |
9:50 – 11:20 | L 4 101 KB 11.20-11.40 Konsultacje |
||
12:15 – 13:45 | 11.45-13.15 Konsultacje P2/05 | EKN 2 P1/02 |
11.45-13.15 Konsultacje P2/05 | 11:40 – 13:10 | L 6 101 KB | |||
14:15 – 15:45 | 13:30 – 15:00 | 13.10-14.00 Konsultacje 20 KB |
||||||
16:00 – 17:30 | 15:10 – 16:40 | |||||||
17:40 – 19:10 | 16:45 – 17:30 |
mgr Greta Głowacka-Czarnopyś wykładowca języka angielskiego |
Kontakt: g.czarnopys [at] pb.edu.pl Studium Języków Obcych – CNK, pokój P2/09 |
|||||||
Godziny | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Godziny | Sobota | Niedziela |
8:30 – 10.00 | AK 2+GP2 II/19 | A 2 II/20 | B2 II/20 | L6 II/2 | 2 BT II/16 | 8:00 – 9:30 | ZFiR 2 Kl. 107 | |
10:15 – 11:45 | TiR 2 II/19 | TiR 6 II/20 | I 4 II/20 | I6 II/2 | ZFiR 2 II/16 | 9:50 – 11:20 | ZiIP4 Kl.107 | |
12:15 – 13:45 | TiR 4 II/19 | Eko 4 II/20 | I 2/ II/20 | AiR 4 II/2 | Konsult. 11:45-12:30 | 11:40 – 13:10 | Konsultacje: 9:30-9:50, 11:20-12:30 | |
14:15 – 15:45 | Konsultacje 13:45-14:30 | Konsultacje 13:45-14:3 | Konsultacje 13:30-14:15 | 13:30 – 15:00 | ||||
16:00 – 17:30 | 15:10 – 16:40 | |||||||
17:40 – 19:10 | 16:45 – 17:30 |
mgr Violetta Grabińska wykładowca języka angielskiego |
Kontakt: v.grabinska [at] pb.edu.pl Studium Języków Obcych – CNK, pokój P2/11 |
|||||||
Godziny | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Godziny | Sobota | Niedziela |
8:30 – 10.00 | 8:00 – 9:30 | |||||||
10:15 – 11:45 | 9:50 – 11:20 | |||||||
12:15 – 13:45 | 11:40 – 13:10 | |||||||
14:15 – 15:45 | Konsultacje 14.30-16.00 | 13:30 – 15:00 | ||||||
16:00 – 17:30 | Hiszp 6, 2/19 | Hiszp 2, 2/29 (16.15-17.45) | 15:10 – 16:40 | |||||
17:40 – 19:10 | Hiszp 4, 2/19 | 16:45 – 17:30 |
mgr Alina Jabłońska Domurat wykładowca języka angielskiego |
Kontakt: a.domurat [at] pb.edu.pl; iplc [at] pb.edu.pl Studium Języków Obcych – CNK, pokój P2/06 |
|||||||
Godziny | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Godziny | Sobota | Niedziela |
8:30 – 10.00 | Z mgr 2/2 |
8:00 – 9:30 | ||||||
10:15 – 11:45 | Z VI 2/2 |
Inf IV 2/2 |
9:50 – 11:20 | |||||
12:15 – 13:45 | Z II 2/2 |
E II 2/2 |
Inf II 2/2 |
MiBM II 2/18 |
11:40 – 13:10 | |||
14:15 – 15:45 | Z IV 2/2 |
14:00-17:00 CENTRUM POLISH LAB |
14:00-15:30 Konsultacje |
13:30 – 15:00 | ||||
16:00 – 17:30 | 16:00-17:30 Konsultacje |
15:10 – 16:40 | ||||||
17:40 – 19:10 | Jęz. polski -kurs; 2/2 |
Jęz. polski -kurs; 2/2 |
16:45 – 17:30 |
mgr Anna Kalisz wykładowca języka angielskiego |
Kontakt: a.kalisz [at] pb.edu.pl Studium Języków Obcych – CNK, pokój P2/05 |
|||||||
Godziny | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Godziny | Sobota | Niedziela |
8:30 – 10.00 | konsultacje 8.00-8.30 2/05 2GP 1/13 |
konsultacje 8.00-8.30 2/05 B2 2/19 |
8:00 – 9:30 | I2 1/13 | ||||
10:15 – 11:45 | ZiIP6 1/13 | I4 2/19 | konsultacje 10.15-12.15 p 2/05 | 9:50 – 11:20 | konsultacje 9.30-11.00 (zjazdy WI) | |||
12:15 – 13:45 | E4 1/13 | I2 2/19 | 2E/EiT 1/13 | 11:40 – 13:10 | ||||
14:15 – 15:45 | 13:30 – 15:00 | |||||||
16:00 – 17:30 | 15:10 – 16:40 | |||||||
17:40 – 19:10 | 16:45 – 17:30 |
mgr Małgorzata Komarewska wykładowca języka angielskiego |
Kontakt: m.komarewska [at] pb.edu.pl Studium Języków Obcych – CNK, pokój P2/11 |
|||||||
Godziny | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Godziny | Sobota | Niedziela |
8:30 – 10.00 | L4 1/13 | L2 1/13 | 8:00 – 9:30 | |||||
10:15 – 11:45 | konsultacje | ZFIR2 1/13 | 9:50 – 11:20 | |||||
12:15 – 13:45 | I2 1/13 | office hours for Erasmus+ students | 11:40 – 13:10 | |||||
14:15 – 15:45 | 13:30 – 15:00 | |||||||
16:00 – 17:30 | 15:10 – 16:40 | |||||||
17:40 – 19:10 | kurs j. polski 2/2 |
kurs j. polski 2/2 |
16:45 – 17:30 |
dr Ewa Ligocka wykładowca języka angielskiego |
Kontakt: e.ligocka [at] pb.edu.pl Studium Języków Obcych – CNK, pokój P2/09 |
|||||||
Godziny | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Godziny | Sobota | Niedziela |
8:30 – 10.00 | Konsultacje 8.00-8.30 G2 2/2 |
Konsultacje 8.00-8.30 2B 1/1 |
L2 2/18 |
8:00 – 9:30 | Z2 108KF |
|||
10:15 – 11:45 | 10.00 G4 2/2 |
10.00 WIZ6 1/14 |
Konsultacje 10.00-12.00 | 9:50 – 11:20 | Z4 108KF Konsultacje 11.20-11.40 |
|||
12:15 – 13:45 | 11:40 – 13:10 | 2Z 108KF |
||||||
14:15 – 15:45 | 13:30 – 15:00 | Konsultacje 13.10-14.20 | ||||||
16:00 – 17:30 | 15:10 – 16:40 | |||||||
17:40 – 19:10 | 16:45 – 17:30 |
mgr Joanna Nazarko wykładowca języka angielskiego |
Kontakt: joanna.nazarko [at] pb.edu.pl Studium Języków Obcych – CNK, pokój P2/07 |
|||||||
Godziny | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Godziny | Sobota | Niedziela |
8:30 – 10.00 | Konsultacje 7:45-8:30 IB 2 2/20 |
Konsultacje 7:45-8:30 A2 2/16 |
L6 1/13 | L2 1/14 | 8:00 – 9:30 | Z6 2/2 |
||
10:15 – 11:45 | E6+EKN6 2/20 |
I6 1/13 | Konsultacje 10:00-11:30 CNK 2/7 |
9:50 – 11:20 | Konsultacje 9:30-11:00 (zjazdy WIZ) |
|||
12:15 – 13:45 | Z2 2/20 |
IB4 1/13 | 2I 1/1 |
11:40 – 13:10 | ||||
14:15 – 15:45 | 13:30 – 15:00 | |||||||
16:00 – 17:30 | SzD4 2/16 | 15:10 – 16:40 | ||||||
17:40 – 19:10 | SzD2 2/16 | 16:45 – 17:30 |
mgr Dorota Ostrowska wykładowczyni języka angielskiego |
Kontakt: d.ostrowska [at] pb.edu.pl Studium Języków Obcych – CNK, pokój/room P2/08 |
|||||||
Godziny | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Godziny | Sobota | Niedziela |
8:30 – 10.00 | A2 2/19 |
B4 2/3 |
A4 2/19 |
8:00 – 9:30 | MiBM2 2/19 |
|||
10:15 – 11:45 | AW2 2/19 |
IŚ2 2/18 |
AW2 2/19 |
9:50 – 11:20 | MiBM4 2/19 |
|||
12:15 – 13:45 | 11.45-13.15 Konsultacje/Office hours | 11.45-13.15 Konsultacje/Office hours | 11:40 – 13:10 | 11.20-12.50 Konsultacje*/Office hours* | ||||
14:15 – 15:45 | 13:30 – 15:00 | |||||||
16:00 – 17:30 | 15:10 – 16:40 | |||||||
17:40 – 19:10 | 16:45 – 17:30 |
* W terminach zjazdów WM/At Faculty of Mechanical Engineering weekend sessions.
mgr Wojciech Rogalski wykładowca języka angielskiego |
Kontakt: w.rogalski [at] pb.edu.pl Studium Języków Obcych – CNK, pokój P1/05 |
|||||||
Godziny | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Godziny | Sobota | Niedziela |
8:30 – 10.00 | 8:00 – 9:30 | I2 | ||||||
10:15 – 11:45 | TiR2 1/14 |
MS4 1/13 |
BT 1/14 | 9:50 – 11:20 | konsultacje | |||
12:15 – 13:45 | Z2 1/14 |
ED4 3×45 1/14 |
AiR 4 1/2 |
2MSM 1/14 |
11:40 – 13:10 | |||
14:15 – 15:45 | Z4 1/14 |
I2 1/1 |
konsultacje | 13:30 – 15:00 | ||||
16:00 – 17:30 | Pol 1/13 | Pol 1/13 | 15:10 – 16:40 | |||||
17:40 – 19:10 | 16:45 – 17:30 |
mgr Liliana Sienkiewicz wykładowca języka angielskiego |
Kontakt: l.sienkiewicz [at] pb.edu.pl Studium Języków Obcych – CNK, pokój P2/04 |
|||||||
Godziny | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Godziny | Sobota | Niedziela |
8:30 – 10.00 | B2 2/3 |
B4 2/19 |
8:00 – 9:30 | |||||
10:15 – 11:45 | E+Eko6 2/3 |
I4 2/3 |
I6 2/19 |
9:50 – 11:20 | ||||
12:15 – 13:45 | Z2 2/3 |
12.00-13.30 I2 2/3 |
MSM4 2/19 |
11:40 – 13:10 | ||||
14:15 – 15:45 | konsultacje 13.45-14.30 |
konsultacje 13.30-14.00 |
konsultacje 13.45-15.30 |
13:30 – 15:00 | ||||
16:00 – 17:30 | 15:10 – 16:40 | |||||||
17:40 – 19:10 | 16:45 – 17:30 |
mgr Beata Smolarczyk wykładowca języka angielskiego |
Kontakt: b.smolarczyk [at] pb.edu.pl Studium Języków Obcych – CNK, pokój P2/07 |
|||||||
Godziny | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Godziny | Sobota | Niedziela |
8:30 – 10.00 | 9.30-10.15 konsultacje | L6 2/17 | 8.30-10.00 konsultacje | 8:00 – 9:30 | B2 2/20 | |||
10:15 – 11:45 | AiR II 1/13 | MSM2 2/17 | 9:50 – 11:20 | IŚ 4 2/20 | ||||
12:15 – 13:45 | Z2 1/13 | MiBM4 2/17 | 2MiBM 1/2 | 11:40 – 13:10 | 11.20-12.50 konsultacje | |||
14:15 – 15:45 | 13.50- 15.20 Z4 1/13 | 13.45-14.30 konsultacje | 13:30 – 15:00 | |||||
16:00 – 17:30 | 15:10 – 16:40 | |||||||
17:40 – 19:10 | 16:45 – 17:30 |
mgr Urszula Sochoń-Okruszko wykładowca języka angielskiego |
Kontakt: u.sochon [at] pb.edu.pl Studium Języków Obcych – CNK, pokój P2/05 |
|||||||
Godziny | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Godziny | Sobota | Niedziela |
8:30 – 10.00 | 2B P2/18 | L4 P2/17 | B4 P2/14 | 8:00 – 9:30 | ||||
10:15 – 11:45 | AiR2 P2/18 | Z6 P2/18 | I4 P2/17 | Konsultacje 10.00-12.00 | 9:50 – 11:20 | |||
12:15 – 13:45 | GP4 P2/18 | CP2 P2/18 | Konsultacje 12.00-13.00 | AiR4 P2/14 | 11:40 – 13:10 | |||
14:15 – 15:45 | 13:30 – 15:00 | |||||||
16:00 – 17:30 | 15:10 – 16:40 | |||||||
17:40 – 19:10 | 16:45 – 17:30 |
Konsultacje dla 2E1 (piątki) w terminach zjazdów WE
mgr Aniela Staszewska wykładowca języka angielskiego |
Kontakt: a.staszewska [at] pb.edu.pl Studium Języków Obcych – CNK, pokój P2/10 |
|||||||
Godziny | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Godziny | Sobota | Niedziela |
8:30 – 10.00 | L4 P2/18 | L2 P2/2 | 8:00 – 9:30 | Konsultacje | ||||
10:15 – 11:45 | I4 P2/14 | I6 P2/14 | ZFiR P2/2 | 9:50 – 11:20 | LES4 P2/2 | |||
12:15 – 13:45 | E2 P2/19 | I2 P2/18 | 2I P2/2 | 11:40 – 13:10 | LES2 P2/2 | |||
14:15 – 15:45 | Konsultacje | Konsultacje | 13:30 – 15:00 | |||||
16:00 – 17:30 | SDPB 4 2/18 | SDPB 6 2/18 | 15:10 – 16:40 | |||||
17:40 – 19:10 | SDPB 2 2/18 | 16:45 – 17:30 |
mgr Dorota Śleszyńska wykładowca języka angielskiego |
Kontakt: d.sleszynska [at] pb.edu.pl Studium Języków Obcych – CNK, pokój P2/10 |
|||||||
Godziny | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Godziny | Sobota | Niedziela |
8:30 – 10.00 | 2Z P2/3 | L6 P1/14 | L2 P2/3 | 8:00 – 9:30 | 2I P2/3 | |||
10:15 – 11:45 | Z6 P2/3 | 11:00-12:00 Konsultacje | I6 P1/14 | 10:00-12:00 Konsultacje | 9:50 – 11:20 | I6 P2/3 | ||
12:15 – 13:45 | E2+EiT2 P2/3 | 12:00 I2 P2/14 |
MiBM 2 P1/14 | 12:00 2I P2/3 |
11:40 – 13:10 | I4 P2/3 | ||
14:15 – 15:45 | 14:00 IiE 2 P2/14 |
13:30 – 15:00 | 13:10-14:40 Konsultacje* |
|||||
16:00 – 17:30 | 15:10 – 16:40 | |||||||
17:40 – 19:10 | 16:45 – 17:30 |
*W terminach zjazdów WI
mgr Monika Śleszyńska wykładowczyni języka angielskiego |
Kontakt: m.sleszynska [at] pb.edu.pl Studium Języków Obcych – CNK, pokój P2/08 |
|||||||
Godziny | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Godziny | Sobota | Niedziela |
8:30 – 10.00 | 8:00 – 9:30 | B2 2/17 | ||||||
10:15 – 11:45 | MSM2 2/3 | 9:50 – 11:20 | B4 2/17 | |||||
12:15 – 13:45 | EiT4+E4 2/17 | MSM4 2/3 | 2AiR+2IB+ 2MSM + 2MiBM 2/19 |
11:40 – 13:10 | Konsultacje 11.20-12.50 | |||
14:15 – 15:45 | Konsultacje 13.45-16.00 2/17 lub 2/8 |
SIB MS Teams (2/3) | 13:30 – 15:00 | |||||
16:00 – 17:30 | SDPB 4 2/3 | SDPB6 2/3 | 15:10 – 16:40 | |||||
17:40 – 19:10 | SDPB 2 2/3 | 16:45 – 17:30 |
mgr Maciej Śleszyński wykładowca języka angielskiego |
Kontakt: m.sleszynski [at] pb.edu.pl Studium Języków Obcych – CNK, pokój P2/10 |
|||||||
Godziny | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Godziny | Sobota | Niedziela |
8:30 – 10.00 | GP2 1/1 |
konsultacje 9:15-10:15 |
B2 1/1 |
B4 1/1 |
8:00 – 9:30 | L4 1 KB |
||
10:15 – 11:45 | ZiIP2 1/1 |
ZiIP6 1/1 |
IiE4 1/1 |
I6 1/1 |
9:50 – 11:20 | L4 1 KB |
||
12:15 – 13:45 | 12:00-13:30 ZiIP4 1/1 |
ED2 1/1 |
konsultacje 11:45-12:45 |
konsultacje 11:45-12:45 |
11:40 – 13:10 | konsultacje 13:10-14:40 (zjazdy WI) |
||
14:15 – 15:45 | 13:30 – 15:00 | |||||||
16:00 – 17:30 | 15:10 – 16:40 | |||||||
17:40 – 19:10 | 16:45 – 17:30 |
mgr Irena Kamińska wykładowca języka rosyjskiego |
Kontakt: i.kaminska [at] pb.edu.pl Studium Języków Obcych – CNK, pokój P2/04 |
|||||||
Godziny | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Godziny | Sobota | Niedziela |
8:30 – 10.00 | 8:00 – 9:30 | |||||||
10:15 – 11:45 | 10.40-13.15 ALO | MS2 ang P1/14 | 9:50 – 11:20 | |||||
12:15 – 13:45 | I2 ang P1/14 | 12.30-15.00 ALO | 11:40 – 13:10 | |||||
14:15 – 15:45 | 14.30-16.00 Konsultacje |
IIE2 ang P1/14 | 16.00-17.30 Konsultacje | 13:30 – 15:00 | ||||
16:00 – 17:30 | ED4+LEŚP4+G4 +A4+AW4 P1/1 |
15:10 – 16:40 | ||||||
17:40 – 19:10 | TIR4)+L4 +Z4 +Bt4+AK4+ IŚ4 (niestac) + IRS4 P1/1 | Inf2+IiE2 +LOG2+TIR2) P1/14 |
16:45 – 17:30 |
mgr Dorota Szuper-Jakubiuk wykładowca języka rosyjskiego |
Kontakt: d.jakubiuk [at] pb.edu.pl Studium Języków Obcych – CNK, pokój P1/04 |
|||||||
Godziny | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Godziny | Sobota | Niedziela |
8:30 – 10.00 | 2 st. 2Z+2B +2IRS +2GP+2AK + 2BT,+2I P1/14 |
8:00 – 9:30 | ||||||
10:15 – 11:45 | konsultacje, 10.00-12.15 P1/4 |
9:50 – 11:20 | ||||||
12:15 – 13:45 | Erasmus, j. polski, P1/1 | 2 st. 2MBM +2E + 2IB, P2/16 |
11:40 – 13:10 | |||||
14:15 – 15:45 | Erasmus, j. polski, P1/1 | konsultacje, 13.45-14.30, P1/4 | 13:30 – 15:00 | |||||
16:00 – 17:30 | 5 sem. Z6 (7) +TIR6 (6) +L6 (8) +EKN6 (1) +I6 (1) +E6 (1) P1/14 |
3 sem. BT4 (2) +GP4 (1) + MBM4 (1) + I4 (4) + MS4 (1) + IIE4 (2) + B4(3)+E4(2) P1/1 |
15:10 – 16:40 | |||||
17:40 – 19:10 | 2 sem. LEŚP2 (3) +AW2 (3) +A2 (2) + ZFIR 2 (3), P1/14 |
17.45-19.15 kurs b1 30, P1/14 | 1 sem, CP2(1) +E2 (1) + GP2(2) + AK2 (1) + B2(2) + Z2(6) + MS2(1) +I2(4) + AiR2(1) + MBM2(2) + ZIIP2(1) P1/1 |
16:45 – 17:30 |
mgr Artur Kuźmicz wykładowca języka niemieckiego |
Kontakt: a.kuzmicz [at] pb.edu.pl Studium Języków Obcych – CNK, pokój P1/04 |
|||||||
Godziny | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Godziny | Sobota | Niedziela |
8:30 – 10.00 | 8-9.30 kons | 8-8.45 kons | 8:00 – 9:30 | 8-9.3- 2 IL 2/16 | ||||
10:15 – 11:45 | 9:50 – 11:20 | 10.-11.30 kons | ||||||
12:15 – 13:45 | 11:40 – 13:10 | 11.40-13.15 L V sem 20 KB | ||||||
14:15 – 15:45 | 13:30 – 15:00 | |||||||
16:00 – 17:30 | Obieralny III 2/14 | 16.15-17.45 Obieralny I 2/14 | 15:10 – 16:40 | |||||
17:40 – 19:10 | Obieralny II 2/14 | 17.55-19.25 Bud 2 I sem 2/14 | 16:45 – 17:30 | |||||
19.10-20.40 B/IŚ/I/ZiP 2/14 IV sem |