Pracownicy SJO

Zespół języka angielskiego

mgr Halina Bramska h.bramska@pb.edu.pl  85 746 91 39 pokój P2/09
mgr Łucja Carpenter l.carpenter@pb.edu.pl  85 746 90 62 pokój P2/07
dr Małgorzata Ciereszko m.ciereszko@pb.edu.pl  85 746 90 66 pokój P2/08
mgr Michał Citko m.citko@pb.edu.pl  85 746 90 61 pokój P2/13
mgr Trevor Keith Coldron t.coldron@pb.edu.pl  85 746 90 65 pokój P1/05
dr Ryszard Czarnopyś r.czarnopys@pb.edu.pl  85 746 90 62 pokój P2/07
mgr Sylwia Dobkowska s.dobkowska@pb.edu.pl  85 746 90 69 pokój P2/04
mgr Greta Głowacka-Czarnopyś g.czarnopys@pb.edu.pl  85 746 91 39 pokój P2/09
mgr Violetta Grabińska v.grabinska@pb.edu.pl  85 746 96 29 pokój P2/011
mgr Alina Jabłońska Domurat a.domurat@pb.edu.pl  85 746 91 43 pokój P2/06
mgr Anna Kalisz a.kalisz@pb.edu.pl  85 746 91 38 pokój P2/05
mgr Małgorzata Komarewska m.komarewska@pb.edu.pl  85 746 91 43 pokój P2/06
dr Ewa Ligocka e.ligocka@pb.edu.pl  85 746 91 39 pokój P2/09
mgr Dorota Ostrowska d.ostrowska@pb.edu.pl  85 746 90 66 pokój P2/08
mgr Wojciech Rogalski w.rogalski@pb.edu.pl  85 746 90 65 pokój P1/05
mgr Liliana Sienkiewicz l.sienkiewicz@pb.edu.pl  85 746 90 69 pokój P2/04
mgr Beata Smolarczyk b.smolarczyk@pb.edu.pl  85 746 90 62 pokój P2/07
mgr Urszula Sochoń-Okruszko u.sochon@pb.edu.pl  85 746 91 38 pokój P2/05
mgr Dorota Śleszyńska d.sleszynska@pb.edu.pl  85 746 90 64 pokój P2/10
mgr Monika Śleszyńska m.sleszynska@pb.edu.pl  85 746 90 66 pokój P2/08
mgr Maciej Śleszyński m.sleszynski@pb.edu.pl  85 746 90 64 pokój P2/10
dr Marek Weber m.weber@pb.edu.pl  85 746 91 38 pokój P2/05

Zespół języka rosyjskiego

mgr Irena Kamińska i.kaminska@pb.edu.pl  85 746 90 69 pokój P2/04
mgr Dorota Szuper-Jakubiuk d.jakubiuk@pb.edu.pl  85 746 91 41 pokój P1/04

Zespół języka niemieckiego

mgr Artur Kuźmicz a.kuzmicz@pb.edu.pl  85 746 90 66 pokój P1/04
mgr Wioletta Omelianiuk w.omelianiuk@pb.edu.pl  85 746 91 39 pokój P2/09
mgr Janusz Suchocki j.suchocki@pb.edu.pl  85 746 91 38 pokój P1/04

Zespół języka hiszpańskiego

mgr Violetta Grabińska v.grabinska@pb.edu.pl  85 746 96 29 pokój P2/11

Zespół języka polskiego

mgr Alina Jabłońska Domurat a.domurat@pb.edu.pl  85 746 91 43 pokój P2/06
mgr Michał Citko m.citko@pb.edu.pl  85 746 90 61 pokój P2/13
mgr Małgorzata Komarewska m.komarewska@pb.edu.pl  85 746 91 43 pokój P2/06
mgr Wojciech Rogalski w.rogalski@pb.edu.pl  85 746 90 65 pokój P1/05
mgr Dorota Szuper-Jakubiuk d.jakubiuk@pb.edu.pl  85 746 91 41 pokój P1/04

 

× W ramach naszego serwisu www stosujemy pliki cookies zapisywane na urządzeniu użytkownika w celu dostosowania zachowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkownika oraz w celach statystycznych.
Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.
Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.