Sing it!

Zapraszamy na Studencki konkurs piosenki obcojęzycznej!

Jeśli lubisz śpiewać i chcesz spędzić czas w muzycznej atmosferze zgłoś się do konkursu piosenki obcojęzycznej organizowanym przez Studium Języków Obcych Politechniki Białostockiej w ramach Jubileuszu 60-lecia SJO.

• przygotuj utwór, który chcesz wykonać w jednym z języków: angielski, niemiecki, hiszpański, ukraiński lub rosyjski. Jeśli jesteś Studentem z kraju innego niż Polska – możesz zaśpiewać po Polsku;
  • możesz zaśpiewać sam/a lub w grupie maksymalnie pięcioosobowej;
  • nagraj wykonanie swojej piosenki (dźwięk i obraz) i wyślij razem z formularzem poniżej;
  • spośród nadesłanych wykonań wybierzemy 15, które wezmą udział w Konkursie dnia 17 kwietnia 2024 r. w Gwincie. Poinformujemy Cię mailowo o zakwalifikowaniu do Konkursu.

Ważne daty

• przyjmowanie zgłoszeń 15 marca – 4 kwietnia 2024 r. Uwaga! Przedłużamy nadsyłanie zgłoszeń do 5 kwietnia do północy!
    • obrady komisji oraz wybór 15 wykonań spośród nadesłanych zgłoszeń – 8-9 kwietnia 2024 r.
    • próba generalna osób zakwalifikowanych – 16 kwietnia 2024 r.
    • konkurs oraz wręczenie nagród – 17 kwietnia 2024 r.

Więcej informacji: joanna.nazarko [at] pb.edu.pl