Wizyta klasy pierwszej na Wydziale Mechanicznym PB

15-03-2019

Nasi uczniowie już teraz myślą o ciekawych kierunkach studiów i dlatego dzięki uprzejmości dr hab. inż. Zbigniewa Kuleszy, Prodziekana ds. współpracy Wydziału Mechanicznego Politechniki Białostockiej, 13 marca 2019 odwiedzili tamtejsze laboratoria i sale wykładowe.   Dr inż. Justyna Tołstoj- Sienkiewicz zachęcała do poznania tajników programowania robotów mobilnych, a  dr hab. inż. Małgorzata Poniatowska zapoznała przyszłych programistów i matematyków z pracą laboratorium pomiarów współrzędnościowych.

uczniowie klasy 1 LOPB