Odwiedziny na Wydziale Elektrycznym

19-04-2024
12 kwietnia 2024 roku mieliśmy przyjemność odwiedzić Wydział Elektryczny.
Uczniowie mieli okazję zapoznać się z projektami realizowanymi przez Studenckie Koło Naukowe IO, którego opiekunem jest dr inż. Agnieszka Choroszucho. Spotkanie zdominowały tematy technologiczne, w tym fascynujące projekty samochodów typu RC oraz mobilnych robotów.

Prezentacji tych innowacyjnych prac dokonał student i zarazem prezes koła, Alan Kondrusik, który z pasją opowiadał o szczegółach realizacji swoich projektów. To spotkanie to doskonały przykład na to, jak połączyć zainteresowania z nauką i doskonałym towarzystwem.

Zachęcamy wszystkich uczniów, aby spróbowali swoich sił w kołach naukowych. To nie tylko świetna okazja do zdobycia unikalnych umiejętności, ale również szansa na rozwijanie swoich pasji w inspirującym środowisku. Nie przegapcie tej szansy na naukę przez praktykę i dołączcie do naszej akademickiej społeczności pasjonatów!

pd