Uwaga uczniowie – STYPENDIA!

30-05-2018
Stypendia

Do 14 czerwca 2018 r. uczniowie naszej szkoły ubiegający się o stypendia Prezydenta Miasta Białegostoku za wyniki i osiągnięcia w nauce oraz w dziedzinie twórczości artystycznej powinni złożyć wypełniony wniosek wraz z niezbędnymi załącznikami do pedagoga szkolnego Heleny Sajewicz.

Najważniejsze informacje:

* STYPENDIUM PREZYDENTA MIASTA BIAŁEGOSTOKU ZA WYNIKI I OSIAGNIĘCIA W NAUCE
Stypendium mogą otrzymać uczniowie, którzy w roku szkolnym 2017/2018:
– zostali laureatami bądź finalistami przedmiotowych konkursów, olimpiad lub turniejów na szczeblu międzynarodowym, krajowym lub wojewódzkim.
– uzyskali co najmniej bardzo dobra ocenę z zachowania
– uzyskali średnią ocen na koniec roku szkolnego co najmniej 4,

Formularz wniosku należy pobrać ze strony internetowej www.bialystok.pl (zakładka Edukacja << Stypendia<< stypendia naukowe).

* STYPENDIUM PREZYDENTA MIASTA BIAŁEGOSTOKU W DZIEDZINIE TWÓRCZOSCI ARTYSTYCZNEJ
Stypendium mogą otrzymać uczniowie którzy spełniają łącznie następujące kryteria:
– uzyskali co najmniej bardzo dobrą ocenę z zachowania,
– są uzdolnieni i realizują swoje zainteresowania przynajmniej w jednej z wymienionych dziedzin sztuki: sztuka muzyczna, plastyczna, teatralna, filmowa/ fotograficzna, taneczna,
– są laureatami lub finalistami artystycznego konkursu, olimpiady lub turnieju na szczeblu międzynarodowym, krajowym, wojewódzkim lub posiadają inne osiągnięcia w zakresie twórczości artystycznej w przeglądach, festiwalach, warsztatach artystycznych na szczeblu międzynarodowym, krajowym, wojewódzkim.

Wypełniony wniosek wraz z niezbędnymi załącznikami proszę złożyć do pedagoga szkolnego Heleny Sajewicz do 14 czerwca 2018 r. p. 42 B, do godziny 12,00.

Dodatkowe informacje można uzyskać u pedagoga szkolnego lub na stronie internetowej www.bialystok.pl