Aplikacja Zonifero

Zonifero – Twój Przewodnik Po Przestrzeni Politechniki Białostockiej!

Szukasz laboratorium, sali wykładowej na wydziale czy najbliższego punktu ksero? Zainstaluj aplikację Zonifero na swoim telefonie i łatwo odnajdź się w przestrzeniach uczelni.

Z jedną z kluczowych funkcji aplikacji Zonifero jest wirtualna mapa uczelni, ułatwiająca lokalizację sal wykładowych czy laboratoriów. Czy zdarzyło Ci się kiedyś spóźnić na zajęcia z powodu trudności w odnalezieniu sali? Z Zonifero to już przeszłość. Aplikacja umożliwia sprawną nawigację między salami, pracowniami, a także różnymi wydziałami.

Dzięki wirtualnej mapie szybko znajdziesz kluczowe miejsca dla studenta, takie jak dziekanat, biuro karier, gabinet wykładowcy czy bufet. Ponadto moduł FAQ pozwoli Ci dowiedzieć się, gdzie zgłosić się z konkretnymi dokumentami, odebrać legitymację czy indeks.

Aplikacja dostępna jest zarówno na urządzenia z systemem Android, jak i iOS.

Alternatywnie, skorzystaj z poniższego kodu QR, który bezpośrednio przeniesie Cię do strony, gdzie możesz pobrać aplikację.

Kod QR Zonifero

Instrukcja:

Instrukcja instalacji i obsługi krok po kroku znajduje się na stronie: Zonifero – instrukcja i obsługa krok po kroku

Helpdesk:

Wszelkie sugestie dotyczące aktualizacji map prosimy zgłaszać, korzystając z formularza Helpdesk, natomiast wszelkie uwagi dotyczące aplikacji i jej funkcjonalności prosimy kierować na adres: support@zonifero.com lub pisemnie na adres SoftwareHut sp z o.o., ul. Sienkiewicza 110, 15-005 Białystok.