Integracja z nowym API mLegitymacji

28-06-2024
mLegitymacja grafika z logo Uczelni
Uczelniane Centrum Informatyczne pomyślnie zaimplementowało zmiany w protokole wymiany danych z API mLegitymacji. Dzięki temu rozwiązaniu studenci Politechniki Białostockiej bez oczekiwania na synchronizację systemów będą mogli włączyć swoje mLegitymacje studenckie w aplikacji mObywatel.

Tak jak dotychczas, studenci Politechniki Białostockiej mogą zamawiać elektroniczne wersje swoich legitymacji za pośrednictwem USOSweb i udostępnionego tam modułu mLegitymacji.

Ważne! Student nie musi mieć profilu zaufanego, by korzystać z mLegitymacji z mObywatelu.

Dzięki integracji studenci Politechniki Białostockiej mogą w pełni korzystać z zalet legitymacji studenckiej w mObywatelu, co zwiększa komfort i mobilność w codziennym życiu akademickim.

Instrukcja dot. procesu uruchamiania funkcjonalności znajduje się na stronie: Docs UCI PB.

Pełen opis udogodnień związanych z mLegitymacją studencką dostępny jest na stronie mObywatel.

W przypadku zauważenia jakichkolwiek nieprawidłowości prosimy o kontakt poprzez formularz Helpdesk.