Olimpiada Języka Angielskiego

20-12-2019
banner olimpiady języka angielskiego
Wśród osób, które uzyskały najlepsze wyniki po I etapie Olimpiady na naszej Uczelni znalazły się:
1. Krzysztof Mikulski
2. Magdalena Sawicka
3. Gabriela Sawicka
4. Dominik Palczewski
5. Jakub Olechno

Miło jest na poinformować, że do II etapu XXI Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego Wyższych Uczelni Technicznych zakwalifikowali się: Krzysztof Mikulski, Magdalena Sawicka oraz Gabriela Sawicka.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!