Usprawnienie formularza recenzji pracy dyplomowej w systemie APD

20-05-2022
Archiwum Prac Dyplomowych
W związku z trudnościami, które pojawiały się przy wypełnianiu recenzji prac dyplomowych przez recenzentów (nie promotorów) w systemie APD, administratorzy zastosowali zmiany w obszarze sekcji przeznaczonej wyłącznie dla opiekunów prac.

Wprowadzone zostały dwa oddzielne zestawy pytań dostępne na 5 wydziałach Politechniki Białostockiej. Wyjątek stanowi Wydział Architektury, który korzysta z indywidualnego zestawu.

Dzięki zastosowanym modyfikacjom zestaw pytań przeznaczony promotorom zawiera pełną listę pytań, natomiast zestaw skierowany dla recenzentów nie zawiera pytań przeznaczonych tylko opiekunom pracy.

Zestawy dobierane są automatycznie na podstawie wydziału oraz funkcji pełnionej w komisji egzaminacyjnej.

Ważne więc jest by zarówno promotor, jak i recenzent byli prawidłowo (z właściwą funkcją) wprowadzeni do komisji egzaminacyjnej danej pracy dyplomowej.

Wszelkie zauważone błędy lub problemy z działaniem systemu prosimy zgłaszać na adres: apd [at] uci.pb.edu.pl