Szkolenie z obsługi systemu LEX

25-03-2019

lex_logoUczelniane Centrum Informatyczne zaprasza na nieobowiązkowe szkolenie z obsługi systemu LEX – Serwis Informacji Prawnej, które odbędzie się dnia 2 kwietnia 2019 r. od godz. 9.00, w auli WI 23/2 C.

Szkolenie jest rekomendowane wszystkim osobom decyzyjnym oraz pracownikom administracji centralnej.

LEX to kompletny i codziennie aktualizowany zbiór prawa, orzecznictwa i piśmiennictwa prawniczego. Pozwala on na przeszukiwanie serwisu za pomocą innowacyjnej wyszukiwarki LEX Search, która powstała w oparciu o sztuczną inteligencję. Wyniki wyszukiwania są precyzyjniej dopasowane do zapytania respondenta. Ponadto umożliwia dostęp do najwyższej jakości wiedzy w odpowiednim miejscu i czasie. Udostępnione są również wysokiej jakości merytorycznej szkolenia online (webinaria) oraz infolinie z dyżurami ekspertów z wielu dziedzin.

Szczegółowych informacji udziela:

dr inż. Waldemar Pacuk
Kierownik Uczelnianego Centrum Informatycznego
Politechnika Białostocka
tel. 797 995 900, 85 746 9775.