Mock Job Interview 2022 – przygotuj się do rozmowy o pracę w języku angielskim

Dołącz do wydarzenia

Czy zastanawiałeś/aś się nad pracą w międzynarodowym środowisku?
Czy wiesz, że w wielu firmach podczas rozmowy kwalifikacyjnej sprawdzany jest język angielski (nawet jeżeli później nie jest wykorzystywany)?

Nieważne czy planujesz mieszkać pod Białymstokiem, we Wrocławiu, w Wenecji czy na Hawajach, w obecnych czasach pracować możesz z każdego miejsca na ziemi. Stoją przed Tobą otworem nie tylko firmy zagraniczne, ale też polskie, w których niejednokrotnie pracują osoby z całego świata.
Wiedza oraz kompetencje, które zdobywasz na studiach na Politechnice Białostockiej to świetna przepustka do staży i pracy w wielu ciekawych firmach.

Rozmowy ze studentami wskazują, że często boimy się tego pierwszego kroku, czyli rozmowy o pracę.
Chcemy Ci pokazać, że to łatwiejsze niż Ci się wydaje!

Studium Języków Obcych oraz Biuro Karier zapraszają na Mock Job Interview – wydarzenie, podczas którego przygotujesz się do rozmowy kwalifikacyjnej, a następnie weźmiesz udział w takiej rozmowie w języku angielskim z rekruterem z przedsiębiorstwa.

Mock Job Interview to:

• warsztaty i prezentacje dotyczące przygotowania się do rozmowy o pracę
  • indywidualne konsultacje z doradcą zawodowym odnośnie profilu LinkedIn oraz tworzenia wartościowego CV
  • symulacje rozmów o pracę z native speaker’em z SJO
  • symulacje rozmów o pracę w języku angielskim z rekruterami z firm współpracujących z PB
  • profesjonalna sesja zdjęciowa – zdjęcia do CV, LinkedIn

Kiedy?

19 maja 2022 r. (czwartek) w godzinach 9.00 – 14.00.

9.00 – 12.00 blok językowo-merytoryczny przygotowujący studentów do rozmów – seria prezentacji i krótkich warsztatów dot. zagadnień związanych z udziałem w rozmowach kwalifikacyjnych, poprawnością językową, itd., przeprowadzona przez ekspertów ze Studium Języków Obcych oraz Biura Karier
12.00 – 14.00 blok praktyczny – symulacje rozmów o pracę w j.angielskim z przedstawicielami zaproszonych firm.

Gdzie?

Centrum Nowoczesnego Kształcenia, ul. Zwierzyniecka 16, Białystok
otwarta przestrzeń oraz sale na II piętrze

Kto?

Wydarzenie skierowane jest do wszystkich studentów, doktorantów i absolwentów Politechniki Białostockiej i innych uczelni.
Poznaj ekspertów ze Studium Języków Obcych i Biura Karier oraz firmy, które wezmą udział w wydarzeniu.

Zarejestruj się na wydarzenie.