Kurs angielskiego z native speakerem dla studentów

11-10-2023
Zapraszamy na konwersacyjny kurs języka angielskiego dla studentów PB zupełnie za darmo!

Jeżeli masz ochotę rozgadać się po angielsku to właśnie oferta dla Ciebie! Żadnych podręczników, zeszytów czy testów. Na tym kursie ćwiczysz rozmowę po angielsku. Nieważne co studiujesz albo na którym roku jesteś. Jeśli tylko masz ochotę i/lub czujesz potrzebę rozgadania się, jesteś mile widziany/a. Zajęcia w małej grupie poprowadzi native speaker ze Stanów Zjednoczonych.

Kiedy?

Zajęcia będą odbywały się raz w tygodniu we wtorki w godzinach 17.30 – 19.00.

Gdzie?

CNK, Studium Języków Obcych

Dla kogo?

Zapraszamy wszystkich studentów Politechniki Białostockiej.

Cailyn Stewart
cailyn.stewart [at] pb.edu.pl

Koszt kursu 0 zł/ os.
Zapisy przez formularz do wyczerpania miejsc.

Zapisuję się:

Jakieś pytania?