Kurs angielskiego dla studentów planujących wyjazd Erasmus+

13-10-2022

Aktualnie prowadzimy nabór na kurs konwersacyjny dla studentów – zapraszamy!

Zapraszamy na wyjątkowy kurs języka angielskiego dla studentów planujących wyjechać na studia lub praktyki w ramach programu Erasmus+.

Często język to największa bariera, która powstrzymuje Was przed podjęciem decyzji o wyjeździe na studia lub praktyki do innego kraju. Pomożemy Wam się rozgadać!

Zajęcia poprowadzi native speaker ze Stanów Zjednoczonych.

Kiedy?

Zajęcia będą odbywały się dwa razy w tygodniu w poniedziałki i środy w godzinach 14.15 – 15.45.

Kurs zaczyna się po 24 października.

Gdzie?

CNK, Studium Języków Obcych

Dla kogo?

Zapraszamy studentów Politechniki Białostockiej, którzy planują wyjechać na studia lub praktyki w ramach programu Erasmus+ i przejdą kwalifikację językową w Biurze ds. Współpracy Międzynarodowej. Oznacza to, że jednocześnie wypełnij formularz na kurs „Rozgadaj się z Meghan” (żeby zarezerwować miejsce) oraz zapisz się na wyjazd Erasmus+ w BWM.

Meghan Ludke
meghan.ludke [at] pb.edu.pl

Koszt kursu 0 zł/ os.
Liczba uczestników: 12 osób
Zapisy przez formularz do 23.10.2022.
24.10 skontaktujemy się z osobami, które zakwalifikowały się na kurs.

Jakieś pytania?
Katarzyna Kochaniak