Pomysł na wakacje

17-02-2022

Myślisz już o wakacjach?

A może chcesz podszkolić niemiecki i zdobyć doświadczenie podczas wakacyjnej pracy w Niemczech?

Jeśli nie czujesz się pewnie z językiem, lektorat z niemieckiego będzie świetnym rozwiązaniem! Wykładowcy z SJO pomogą Ci się przygotować.

Deutsche Post AG, czyli jeden z największych pracodawców na terytorium Niemiec, poszukuje pracowników na stanowisko listonosza na okres wakacyjny.
Masz możliwość:

• pracować legalnie w niemieckiej firmie na podstawie umowy o pracę na czas określony (bezpośrednio u pracodawcy)
  • zarobić i zaoszczędzić pieniądze (stawka między 14,34-15,50 Euro za godzinę w zależności od miejscowości)
  • uczyć się języka niemieckiego w praktyce
  • poznać kulturę i zwyczaje Niemców
  • wzbogacić swoje CV
  • poznać nowych ludzi
  • pozwiedzać
  • przeżyć niezapomnianą przygodę!

Z tej ulotki dowiesz się więcej o wakacyjnej pracy w Niemczech.

Ta prezentacja przedstawi firmę Deutsche Post AG. Dowiesz się też z niej w jakich miastach oferowana jest praca, ile godzin tygodniowo będziesz pracować, ile możesz zarobić oraz jakie wymagania stawia pracodawca. Możesz też poznać studentów, którzy pracowali w Deutsche Post AG w poprzednich latach.

Możesz też zerknąć na najczęściej zadawane pytania innych studentów.