Darmowe kursy specjalistyczne w ramach 2021 CHINA-EURO Academic Credit Exchange Scholarship

30-12-2020

Uczelnia Tianjin University of Technology w Chinach oferuje stypendium dla 6 studentów PB na realizację 3-miesięcznych specjalistycznych kursów online!

Program kursów obejmuje przedmioty z dwóch dziedzin specjalistycznych, Computer Science and Technology i Business Administration, oraz zajęcia z kultury i języka chińskiego.

Lista bloków specjalistycznych:

1. Advanced Data Base, Industrial Computing
2. Risk & Uncertainty, Algorithm and C Language
3. Business and Economic Forecasting
4. Service Management
5. Management Accounting
6. Managerial Economics

Kursy będą trwały 3 miesiące (kwiecień – czerwiec 2021), przy zakładanym harmonogramie:

Time

Major

April      May      June
Computer Science and Technology Chinese language and culture courses professional courses Chinese language and culture courses
Business Administration Chinese language and culture courses Chinese language and culture courses professional courses

Zapraszamy studentów WIZ i WI do aplikacji! Z każdego z wydziałów wyłonimy 3 osoby. Głównym kryterium wyboru stypendystów będzie średnia ocen z dwóch ostatnich semestrów oraz znajomość języka angielskiego.

Zgłoszenia do rekrutacji można przesyłać mailowo na adres m.orpik@pb.edu.pl. W wiadomości należy podać swoje imię i nazwisko, wydziału i kierunek studiów oraz informację na temat weryfikacji znajomości j. angielskiego (ocena z lektoratu/właściwy certyfikat). Szczegóły rekrutacji można znaleźć w pliku:
Zasady rekrutacji kandydatów do programu CHINA-EURO 2021 oraz informacja o przetwarzaniu danych (PDF).