INNOVATION EDU TRENDS – konferencja OPTeam

14-06-2024
Jacek Błahut Wiceprezes Zarządu Spółki OPTeam na otwarciu konferencji
Pracownicy Uczelnianego Centrum Informatycznego wzięli udział w XIII edycji Ogólnopolskiej Konferencji IT dla Uczelni – INNOVATION EDU TRENDS, która jest unikalnym wydarzeniem gromadzącym osoby odpowiedzialne za zarządzanie uczelniami, ekspertów oraz praktyków z całej Polski.

Konferencja odbyła się 6-7 czerwca 2024 r. i skupiła się na kluczowych tematach współczesnej edukacji i nauki. Program konferencji obejmował istotne zagadnienia takie jak:

• cyberbezpieczeństwo,
  • zastosowanie sztucznej inteligencji w edukacji,
  • cyfrowa tożsamość,
  • sposoby finansowania projektów w ramach środków unijnych.

W wydarzeniu uczestniczył Marcin Rodzianko, kierownik Uczelnianego Centrum Informatycznego oraz Krzysztof Kukiełko, administrator systemu ERP.

Patronat nad konferencją INNOVATION EDU TRENDS objęło Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziesz na stronie – sprawdź.