Konkurs piosenki obcojęzycznej 2016

banner - konkurs piosenki

Konkurs Piosenki Obcojęzycznej A.D. 2016 za nami – pragnę złożyć podziękowania świetnemu zespołowi organizatorek tego wydarzenia. Nauczycielki języka angielskiego: mgr Liliana Sienkiewicz i mgr Dorota Śleszyńska oraz nauczycielki języka rosyjskiego: mgr Dorota Szuper-Jakubiuk i mgr Irena Kamińska były filarami przygotowań, jak również w trakcie koncertu finałowego w dniu 17 maja br. w Klubie Studenckim Gwint.

Jury w składzie: mgr Łucja Carpenter, mgr Benigna Chaniewska, mgr Michał Citko, pod moim skromnym przewodnictwem, dokonało wyboru najlepszych tego wieczoru wykonań utworów w językach angielskim i rosyjskim.

ZWYCIĘZCY KONKURSU PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ W 2016 ROKU
1 MIEJSCE zajęła Pani Magda Matwiejczyk, studentka kierunku Biotechnologii 2 roku
2 MIEJSCE zajęła Pani Magdalena Brzozowska, studentka kierunku Architektury Wnętrz 2 roku
3 MIEJSCE zajęła Pani Izabela Olton, studentka kierunku Gospodarki Przestrzennej 2 roku