Stypendystka Fulbright’a w podlaskich szkołach

Studium Języków Obcych Politechniki Białostockiej promuje naukę języka angielskiego także poza uczelnią.

Już drugi rok z rzędu Studium Języków Obcych Politechniki Białostockiej prowadzi projekt promocji nauki języka angielskiego w szkołach podstawowych oraz ponadpodstawowych. Native speaker ze Stanów Zjednoczonych, która w ramach Programu Fulbrighta pracuje w SJO odwiedza szkoły na Podlasiu. Prowadzi darmowe zajęcia konwersacyjne z dziećmi, zachęca do nauki angielskiego oraz opowiada o kulturze swojego kraju.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani zaproszeniem Cailyn do swojej szkoły, prosimy o kontakt z SJO: k.kochaniak [at] pb.edu.pl.