Wizyta w VI LO w Białymstoku

12-03-2024

5 marca 2024 roku Cailyn Stewart odwiedziła VI Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku. Prowadziła zajęcia dla uczniów klas drugich na temat edukacji w USA, pod tytułem: „American Education (primary and secondary school). Discussion of what school is like for American children” oraz „Educational opportunities for high school students to study in the US”. Podczas zajęć uczniowie mieli także możliwość przećwiczyć swój angielski w praktyce.

Zaproś Cailyn do swojej szkoły.

Dowiedz się więcej o Programie Fulbrighta.