Wykładowca języka angielskiego z SJO Pełnomocnikiem Rektora PB ds. Baltic University Programme

14-02-2023
BUP logo

Mgr Aniela Staszewska została mianowana Pełnomocnikiem Rektora PB ds. Baltic University Programme i będzie pełniła funkcję od lutego 2023 do sierpnia 2024 r.

BUP istnieje od 1991 roku, aktywnie działając na rzecz zrównoważonego rozwoju i demokracji w regionie Morza Bałtyckiego.

Na przestrzeni lat tysiące studentów, nauczycieli, naukowców i innych osób wzięło udział w niezliczonych formach aktywności BUP, takich jak: kursy, konferencje, projekty, wymiany, wycieczki, rejsy, seminaria, warsztaty, itd.

Zadania pełnomocnika to przede wszystkim promocja wydarzeń organizowanych przez uczelnie BUP wśród naszej społeczności akademickiej, zaangażowanie studentów, doktorantów i pracowników PB w działania BUP oraz promocja Politechniki Białostockiej oraz naszej oferty wśród partnerów BUP.

Aby dowiedzieć się więcej o projektach BUP, odwiedź stronę internetową Baltic University Programme.