Nietypowa lekcja angielskiego w SP50

04-11-2022

Meghan Ludke, stypendystka Programu Fulbright odwiedziła we wtorek 02.11.2022 Szkołę Podstawową nr 50 w Białymstoku prezentując amerykańskie święta i wydarzenia sportowe, m.in. Thanksgiving Day, 4th of July, the Super Bowl. Było inspirująco, wesoło i kahootowo, a wszystko to w języku angielskim. W zajęciach wzięły udział dwie ósme klasy – Kochani Ósmoklasiści – tak trzymać, Wasz angielski jest super!

Stypendystka Fulbright’a w białostockich szkołach – czytaj więcej.