Szlachetna paczka w SJO

13-12-2021

Szlachetna Paczka, którą stworzyliśmy dzięki współpracy z Biurem ds. Współpracy Międzynarodowej, Biblioteką, Audytem Wewnętrznym, Biurem Karier, Klasą Konfucjańską i Rekrutacją została już przekazana do swojej Rodziny w trakcie Weekendu Cudów, 11 grudnia 2021. Zaopiekowaliśmy się wielodzietną Rodziną (siedmioro dzieci) mieszkającą w okolicach Sokółki przekazując jej odzież, środki czystości, kosmetyki, żywność, pościel, zabawki, artykuły szkolne, itd. Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie przy robieniu zakupów, pakowaniu, transporcie, za każdy przyniesiony prezent czy złotówkę wrzuconą do skarbonki.

Mamy nadzieję na podobną współpracę w kolejnej edycji Szlachetnej Paczki! Jest to wspaniała akcja charytatywna niosąca konkretną pomoc, moc wzruszeń i pozytywne emocje nie tylko dla obdarowanych, ale także dla darczyńców.