BUT CUP Turniej o Puchar Rektor PB za nami

27-04-2023

6 drużyn zmierzyło się w rozgrywkach piłki nożnej podczas BUT CUP Turnieju o Puchar Rektor PB. Zwycięzcami Golec Brothers!

26.04.2023 r. na boisku bocznym Stadionu Miejskiego w Białymstoku, 2 drużyny studentów PB, 1 drużyna kadry PB oraz 3 drużyny studentów zagranicznych, pomimo słabych warunków pogodowych rozegrały łącznie 10 meczy w  walce o Puchar Rektor PB.
Turniej zwyciężyła drużyna studentów PB Golec Brothers. Drugie miejsce zajęła drużyna studentów zagranicznych Panthers FC, a trzecie – Kadra PB.
Nagrody zwycięzcom wręczyła Rektor Politechniki Białostockiej, dr hab inż. Marta Kosior-Kazberuk, prof. PB.
Turniej został zorganizowany w ramach realizacji działań projektu Akcja-Integracja Programu Welcome to Poland NAWA.

Ostateczny ranking turnieju:

1.      Golec Brothers
  2.      Panthers FC
  3.      Kadra PB
  4.      Hijos de Padrino FC
  5.      Gymbros
  6.      Supa Strikas

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i wszystkim dziękujemy za udział w naszym wydarzeniu!

Pełna galeria zdjęć z wydarzenia dostępna jest na stronie głównej PB