Aktualności BUP

22-04-2022

Baltic University Programme zaprasza do zgłaszania nominacji do Nagrody Doktoranckiej BUP 2022

Nagroda jest wyróżnieniem przyznawanym autorowi uznanej za najbardziej wartościową pracy doktorskiej obronionej na którejkolwiek z uczelni BUP.

Nagroda jest przyznawana w dwóch obszarach badawczych, po jednej nagrodzie dla każdego obszaru:

– Nauki przyrodnicze, technologia i inżynieria

– Nauki społeczne i humanistyczne.

Nominowany może być każdy autor związany z uniwersytetem BUP, który obronił pracę doktorską w roku 2021. Prace muszą być nominowane przez promotora/ów.

Zwycięzcy otrzymają nagrodę w postaci dyplomu oraz wsparcie w wysokości do 1000 EUR na udział w konferencji naukowej lub publikację w recenzowanym czasopiśmie naukowym.

Termin nadsyłania nominacji upływa 15 maja 2022 r.

Więcej informacji na stronie BUP

Baltic University Programme zaprasza na Dzień Nauczyciela BUP

Zapraszamy na popołudnie pełne inspiracji, możliwości wymiany doświadczeń i najlepszych praktyk oraz doskonałą okazję do odświeżenia kontaktów ze starymi przyjaciółmi i nawiązania nowych kontaktów wśród zróżnicowanej społeczności nauczycieli szkolnictwa wyższego w ramach BUP.

Dzień Nauczyciela BUP jest wydarzeniem online, które odbędzie się 27 kwietnia, a jego gospodarzem jest sekretariat koordynujący BUP w Finlandii.

Rejestracja do 25 kwietnia – link rejestracyjny.

Więcej informacji

Politechnika Bydgoska zaprasza na szkolenie dotyczące BIM (Building Information Modeling)

Wydział Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Politechniki Bydgoskiej realizuje projekt pt. „A.I. am here – Ucyfrowienie procesów szansą na zrównoważony rozwój w branży budowlanej”. Projekt realizowany jest w ramach programu NAWA Spinaker – Intensywne Międzynarodowe Programy Kształcenia.

Wszystkich członków uczelni BUP zapraszamy do udziału w organizowanym w ramach projektu szkoleniu, którego tematem przewodnim jest BIM (Building Information Modeling). Kurs odbędzie się online w dniach 25-28 kwietnia 2022 r.

Jeśli jesteś zainteresowany udziałem, skontaktuj się z: karol.pietrzak [at] pbs.edu.pl

Więcej o projekcie „A.I. am here – Ucyfrowienie procesów szansą na zrównoważonego rozwoju w branży budowlanej”

Sprawdź poprzedni newsletter BUP