Staff Week 2022 w Çukurova University

02-03-2022
Çukurova University zaprasza do udziału w International Staff Week 2022, Adana, Turcja.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 23-27 maja 2022 r. i skierowane jest głównie do pracowników odpowiedzialnych za programy związane z wymianą międzynarodową w macierzystych instytucjach.
Celem spotkania jest wymiana dobrych praktyk w zakresie działań dotyczących umiędzynarodowienia i programów mobilnościowych oraz wzmocnienie międzynarodowego partnerstwa poprzez dyskusje, prezentacje i spotkania networkingowe.
Osoby zainteresowane powinny pamiętać, że wymagane jest aktywne uczestnictwo w wydarzeniu tzn. przygotowania własnych prezentacji, by podzielić się swoją wiedzą i udzielać sobie nawzajem porad.
Liczba uczestników International Staff Week 2022 jest ograniczona, a informacje o potwierdzeniu uczestnictwa będą przekazywane po upływie terminu rejestracji.

SzczegółyStaff Week Poster (PDF, wersja dostępna cyfrowo, 2 MB)

Ostateczny termin rejestracji: 31 marca 2022.

Rejestracja online i wstępny program znajdują się na stronie: https://events.cu.edu.tr/event/12/