Nabór do Programu wymiany osobowej studentów, doktorantów i naukowców

13-10-2021

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej (NAWA) prowadzi nabór wniosków do Programu wymiany osobowej studentów i naukowców.

W ramach Programu wymiany osobowej studentów, doktorantów i naukowców realizowana jest wymiana akademicka w ramach umów bilateralnych i współpracy dwustronnej z m.in. następującymi krajami: Bułgaria, Chiny, Czechy, Egipt, Grecja, Japonia, Kazachstan, Rumunia, Serbia, Słowacja, Słowenia, Ukraina, Węgry, Wietnam. Celem programu jest nawiązanie i pogłębienie współpracy akademickiej, odbycie studiów częściowych czy nauka języka.

Nabór wniosków (wyłącznie drogą elektroniczną) trwa do 20 grudnia 2021 r., godz. 15:00 czasu polskiego.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie NAWA