Virtual Programme „Cultural Heritage and Culinary Arts in Ecuador”, Universidad de Las Américas

20-04-2021

Pogłębianie wiedzy na temat kultury Ekwadoru i Ameryki Łacińskiej przy jednoczesnym treningu znajomości języka hiszpańskiego możliwe dzięki uczestnictwu w wirtualnym kursie „Cultural Heritage and Culinary Arts in Ecuador”. Uczelnia partnerska Universidad de Las Américas zaprasza studentów Politechniki do uczestnictwa w programie online, który będzie realizowany od 07.06. do 16.07.2021.

Szczegóły na temat poruszanych podczas kursu zagadnień, formy realizacji i ewaluacji kursu oraz opłat można znaleźć w broszurze informacyjnej: Broszura informacyjna.

W razie pytań, osoby zainteresowane programem zapraszamy do kontaktu mailowego z BWM: m.orpik@pb.edu.pl