Przedłużenie kwalifikacji językowych i dodatkowy egzamin z j angielskiego Erasmus+

25-03-2021

Przedłużamy możliwość przesyłania dokumentów będących zaświadczeniem o posiadanych kwalifikacjach językowych w ramach rekrutacji na studia w sem. zimowych 2021/2022!

Dokumenty z listy LISTA DOKUMENTÓW ZWALNIAJĄCYCH Z EGZAMINU (PDF, wersja dostępna cyfrowo, 578 KB) możecie przesyłać do 29.03.2021 na m.orpik@pb.edu.pl.

Dodatkowo, z uwagi na utrudnienia w uczestnictwie w egzaminie wtorkowym, organizujemy egzamin dodatkowy. Odbędzie się on 29.03.2021 o godz. 12:00 na Wydziale Informatyki w sali 27c. Osoby, które nie mogły uczestniczyć w egzaminie podstawowym mogą zapisać się na podany termin przesyłając maila na m.orpik@pb.edu.pl z podaniem imienia, nazwiska, wydziału i kierunku studiów.