EUTOPIA-SIF Post Doctoral Fellowships

18-11-2020

W imieniu University of Ljubljana z przyjemnością informujemy o uruchomieniu programu MSCA COFUND „EUTOPIA SCIENCE AND INNOVATION FELLOWSHIP PROGRAM” (EUTOPIA-SIF), przy wsparciu Unii Europejskiej i instytucji partnerskich EUTOPIA University Alliance (Vrije Universiteit Brussel, CY Cergy Paris Université, Uniwersytet w Gothenburgu, Uniwersytet w Lublanie, Uniwersytet Pompeu Fabra i Uniwersytet w Warwick). Program EUTOPIA-SIF jest koordynowany przez CY Cergy Paris Université.

Termin naboru to 11 stycznia o godz. 13:00 czasu środkowoeuropejskiego.

Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie: EUTOPIA-SIF.