Oferty praktyk / firma Algoos

27-10-2020
Plakat promujący Algoos internships; cytat "Creating memories for the young and brave"

We wtorek odbyło się spotkanie „Erasmus+ Dowiedz się więcej”, na którym przedstawicielka firmy Algoos zaprezentowała ofertę praktyk, skierowaną głównie do studentów Wydziału Inżynierii Zarządzania, które można połączyć z praktykami w ramach Programu. Osoby, które nie mogły uczestniczyć w spotkaniu online zachęcamy do zapoznania się z ofertą wspomnianej firmy, przedstawioną w pliku pdf.

Przypominamy, że nabór na praktyki Erasmus+ trwa przez cały rok akademicki, a formalności związane z wyjazdem nie są skomplikowane!

Zainteresowanych udziałem w Programie zapraszamy do kontaktu: m.orpik@pb.edu.pl, nr telefonu: 85 746 90 44.

Oferta Algoos w jęz. angielskim (PDF, wersja dostępna cyfrowo, 4 MB)