Aktualności z Baltic University Programme

09-10-2020
źródło: balticuniv.uu.se

Zaproszenie do dzielenia się swoimi badaniami w Biuletynie badawczym BUP

Trzy razu w roku Baltic University Programme publikuje Biuletyn badawczy z najświeższymi rozprawami doktorskimi, raportami badawczymi i artykułami. Wszystkich chętnych do dzielenia się wynikami swojej pracy zapraszamy na stronę BUP.

Konferencja „Wyzwania związane z wielkimi wydarzeniami kulturalnymi i sportowymi: perspektywy społeczno-ekonomiczne i ekologiczne”

Immanuel Kant Baltic Federal University zaprasza na konferencję poświęconą dobrym praktykom w zakresie zrównoważonego rozwoju ekologicznego i społeczno-gospodarczego miast organizujących duże wydarzenia sportowe i kulturalne. Udział w konferencji jest bezpłatny
Rejestracja do 30 listopada 2020.
Termin: 17-18 grudnia 2020
Miejsce: Kaliningrad i online

Więcej informacji o konferencji na stronie organizatora

Konferencja „Wspieranie innowacji i konkurencyjności: w kierunku inteligentnej produkcji i usług w Europie”

Kolegium Ekonomii Światowej SGH zaprasza do udziału w 14-stej edycji międzynarodowej konferencji poświęconej innowacji i konkurencyjności. Udział w konferencji jest bezpłatny.
Rejestracja do 14 października 2020.
Termin: 15-16 października 2020
Miejsce: online

Więcej informacji o konferencji na stronie wydarzenia

Sprawdź poprzedni newsletter BUP